Koolitus

 

Makeupexpress on Dinair airbrush meigitoodete maaletooja ning pakub lisaks toodetele ka meigiteenuseid- ja koolitusi. Et kasutada Dinair airbrushi, ei pea ilmtingimata läbima koolitust- selle kasutamine on lihtne ning lisaks on Dinair airbrush komplektiga kaasas õpetlik DVD. Koolitus annab lihtsalt lisakindlust toote kasutamisel ning infot toote kasutusvõimaluste kohta. Lisaks on see väga lahe ning ülimalt inspireeriv!

 

See on sinu ainus võimalus õppida Eestis Dinair airbrush HD meiki, mida pakuvad USAs ja Inglismaal parimad meigikoolid ja mis on siiani olnud vaid  tippjumestajate pärusmaa. Kuna nüüdseks on aga Dinair airbush kompressorid juba I-phone mõõtmetega, väga kerged ning mugavad kaasas kanda ja selle kasutamine tehtud ülilihtsaks, on see järjest populaarsem ka kodukasutajate hulgas – nüüd saavad kõik endale lubada parima võimaliku professionaalse meigi ja seda IGA PÄEV! Pole vahet kas sa oled meigimaailmas uustulnuk, algaja, õppija v. professional, sellel praktilisel airbrush koolitusel õpivad kõik kuidas sellega ennast ja teisi meikida, kuidas saavutada see ühtlane, veatu ja naturaalselt kaunis jume, ideaalsed kulmud ja näokontuurid. Sa näed ja imestad kui lihtsalt kaovad vistrikud ja muud toonierinevused ja kui kiiresti sa saavutad selle glamuurse, ühtlase, läbikumavalt särava jume. See võib tunduda esialgu raske aga see on tegelikult kerge - juba esimese päeva lõpuks avastad endas rõõmuga uue ande.

 

Kui sa oled juba meigikunstnik, omandad sellelt koolituselt uue ametialase oskuse – näitad, et oled võimeline teostama ja oled kursis uusimate trendidega – HD meigiga, mis on tuleviku meik seoses HD kaamerate ja TV pealetungiga. Sa avastad rõõmuga kui palju lihtsamaks teeb see sinu tööd, avab sulle uusi uksi ametialases töös, näitab sinu professionaalsust ja saad pakkuda oma klientidele parimat võimalikku meiki – sinu kliendid tänavad sind selle eest! Ei mingeid musti ja bakteritest kubisevaid jumestuspintsleid, ei ole eraldi vaja erinevaid jumestustooteid (tooniv päevakreem, õrna katvusega jumestuskreem, puuderkreem, peitekreem, puuder jne) – naturaalsest päevameigist glamuurse õhtumeigini - kõike saad teha ühe Dinair jumestuskreemiga, mida pihustad lihtsalt vastavalt katvuse vajadusele. Tulemus jääb samas väga loomulik ning  tavalise 15 min. meigipõhja tegemise asemel kulub sul nüüd vaid 5 – hoiad kokku oma ja oma kleindi aega ning tulemused on lihtsalt parimad võimalikud – mida oskaksid veel tahta? Kuna koolitustel osavõtjate arv on väga väike ja piiratud, saan läheneda igale ühele individuaalselt - vastavalt sellele, mis eesmärgiga Sa koolitusele tuled.  On see siis airbrush meigiteenuste pakkumine oma kliendile, iseendale ja sõbrannadele, juuksurid kindlasti soovivad juuksemustreid sellega tegema harjutada ning salongide esindajad lisaks meigile ka spreipäevitust teha. Kui soovid spetsialiseeruda ühele konkreetsele teenusele (nt ainult juuksemustrid või sprei-päevitus ja omaks tarbeks jumestust teha), siis piisab ühepäevasest koolitusest. Kui soovid sertifikaati saada jumestusteenuste osutamise alal, tuleks valida 2-päevane koolitus. 2- päevasele kooltusele järgneb 1 nädala pärast ka eksam - enne seda on võimalus praktiseerida ja harjutada seda individuaalselt, abiks koolitusmaterjal. 2-päevase sertifikaadiõppe läbinud jumestajad oskavad pakkuda kõiki teenuseid mida saab teha Dinair airbrushiga.

 Üks boonus on veel nii  ühe -kui kahepäevase koolitusel osalenutele veel - nimelt saavad nad tooteid nii koolitusel kui hiljem juurde soetada 10% soodsamalt!

Broneeri ennast juba täna järgmisele tõeliselt inspireerivale ja ainulaadsele koolitusele!

NB! Kuna koolitusteks on vaja tellida ka vastavad vahendid, on meil koolitusele registreerimisel vaja tasuda 50 % ettemaksu, mis kindlustab ka koha koolitusele. Osalemiseks tuleks saata soov : eve@makeupexpress.eu või siit:

 

 

 Ostukorv

Teie tooted ostukorvis
0

Facebook