Divaderme

Divaderme’i ripsmepikenduskiud (Lash Extender) on õnnistus naistele, kellele ei ole sünnist saati kaasa antud pikki ripsmeid ja naistele, kes tahavad lisada vürtsi oma pilgule Tegemist on loomuliku, kiududel põhineva ripsmepikendustootega, mis kantakse oma igapäevase ripsmetushi kihtide vahele – ja ei mingit liimi! Divaderme’i ripsmepikenduskiud püsivad peal terve päeva ning on kergesti mahavõetavad tavalise silmameigieemaldajaga. See on loomulik ja kindel viis oma ripsmete “kasvatamiseks” ilma võltsripsmete pealekandmiseta, mille kinnitamine ja eemaldamine võib kahjustada oma loomulikke ripsmeid. Divaderme’i ripsmepikenduskiud on rikastatud E-vitamiini, pantenooli ning taimeekstraktidega ning sobib ka kontaktläätsede kandjatele, kuna ei ärrita silmi.


Saad endale seksikad, seksikad ripsmed ainult sekunditega ja seda iga päev!

 

Divaderme high-tech kit

Hind: 20 €
See Divaderme Lip Extender high-tech kit sisaldab endas lausa 4 toodet: huule poleerijat, huulelainerit, millega saad ülitäpselt joonistada huulekontuuri, huulevärvi ning läiget.
Vaata lähemalt

Divaderme kulmupliiats

Hind: 19 €
Kõik ühes kiududega kulmupliiats - annab värvi nii nahale kui ka karvale, tihendab kulme, jääb loomulik ja püsib väga kaua!
Vaata lähemalt

Divaderme Volume huulevärv

Hind: 15 €
Divaderme Volume huulevärv
Vaata lähemalt

Root Color Extender

Hind: 19.9 €
Juuksejuurte värv- paar tõmmet ja Su juuksed oleks nagu värskelt värvitud!
Vaata lähemalt

Ostukorv

Teie tooted ostukorvis
0

Tootekataloog

Facebook