Airbrush

 

Kas soovid loomulikku ja veatut meiki ja ei mingit puudrinägu enam? Kui jah, siis sulle on Dinair airbrush meik! See on ka Hollywoodi staaride ja pruutide üle kogu USA ja Inglismaa esimene valik.  Airbrush makeup erineb traditsioonilisest meigist selle poolest, et see kantakse näole kompressori ja suruõhu püstoliga, mis tagab loomuliku ja veatu jume – ja ei mingeid puudrinägu ega maski enam!


Viimasel ajal räägivad kõik, et moes on veatu näonahk ja loomulik ilu. Kuidas seda saavutada? Staarid ja jumestuskunstnikud Hollywoodist ja mujalt nii USAst kui Inglismaalt on teadnud ja hoidnud seda saladust juba paarkümmend aastat (teistsuguses vormis ka juba varem), nüüd seoses HD (High Definition) televisiooni kasutusele võtuga (kuna airbrush meik on ka HD televisiooni ja kaamerate jaoks parim) on järjest rohkem sellest räägitud ja uudised airbrush meigist levivad üha kiiremini ka teistesse Euroopa maadesse ja Jaapanisse (seal ju toimub HD tehnoloogia arnedamine). Paljude USAs ja Inglismaal elavate staaride ja pruutide valik on airbrush meik (kuigi see on seal nö luksusmeik - palju kallim kui tavaline meik) kuna see on täpselt iga naise unistus – loomulik, ühtlane (nii nägu, kael kui dekoltee) kuid samas väga hea katvusega ja lisaks saab katvust lihtsalt ise reguleerida – kus on vaja rohkem, kus vähem, väga kauapüsiv (kuni 18 tundi), ei hõõrdu maha ega määri riideid, ei enda, peigmehe ega pulmakülaliste omi- võib muretult kallistada kõiki ning veeta pulmaöö! Lisaks on see täielikult allergiavaba – ei mingeid õlisid, mineraalõlisid (mis vastupidiselt levinud arvamusele, tekitab paljudel inimestel allergiat), silikoone ega parabeene – see on tõeline kingitus ka aknele ja allergiale kalduvale nahale kuna see ei ummista poore ja laseb näonahal hingata! Väga palju kasutatakse airbrushi meiki moeetendustel – loomulikult, kes see jõuaks käsitsi ja nii “suuri pindu” (näod, käed, kehad) tavalise jumestuskreemiga katta – lisaks sellele, et airbrush makeup jääb nahal väga loomulik, kuna see laseb oma nahatoonil ka läbi kumada, jääb piltide peal ja kaamerate ees väga ilus, säästab see ka palju aega. Vähemtähtis pole ka selle meigi sanitaarsus – ei mingeid bakteritest kihavaid jumestuspintsleid, mis muidu käivad nägudelt nägudele! Kuna nüüdseks on ka tehnika arenenud ja Dinair airbrush kompressorid on juba iPhone mõõtmetega, on see järjest rohkem atraktiivne ka kodutarbijatele – Airbrush meigi tegemine pole absoluutselt raske. Nüüd võivad kõik tunda ennast Hollywoodi staarina ja seda kasvõi iga päev!! Airbrush paneb teid särama!


Värvidevalik on Dinair’il tõeliselt suur - üle saja erineva värvi mida saab veel omakorda omavahel miksida, veepõhised ja alkoholipõhised meigi aluskreemvärvid, põsepunad,silmavärvid, matid ja sädelevad värvid, fantaasiavärvid ja eriti kirkad värvid juustele, sprei-päevituslahused jne.


NB!  Lisaks meigile saab Dinair airbrushiga teha ka spreipäevitust, ajutisi tätoveeringuid, juustesse erinevaid mustreid ja eri värve salke, shabloonide abiga ka kaunistusi näole, kehale ja juustesse- lase oma fantaasial lennata.


HINNAST! Dinair airbrush komplekt ei ole kallis – minimaalselt käib komplektiga kaasas 4 värvi (omal valikul), millest soovitaks  valida 1 hele, 1 tume ning 1 keskmine nahavärvitoon -  neid omavahel miksides, saab igal aastaajal omale või oma kliendile täpselt sobiva meigipõhja. Üks põsepuna värv (mille pealekandmise viisist - kas siis rohkem või vähem kandes saate ka värvitooni tugevust reguleerida) - ja rohkem polegi igapäevaseks meigiks vaja. Kui soovite, siis airbrushiga saab shablooni abil ka ideaalselt piiratletud kulmud - ning seda kõike on ka endal väga lihtne peale kanda - see säästab ka teie aega! Lisaks on Dinair kompressorid nii pisikesed, armsad, lihtsad kasutada ja kaasas kanda. Dinair airbrush meigiga on Teil iga päev loomulikult särav ning veatu meigipõhi – airbrush meik lihtsalt ON parim võimalik meik maailmas! (kui kõlab liialt reklaamina, siis Googelda) Proovi seda kindlasti – küsi oma salongist või Makeupexpress’lt ning veendud selles ise!!! Teie lihtsalt särate nagu staar, iga päev, hommikust varahommikuni…ja keegi ei tea miks…


SPREIPÄEVITUS DINAIR AIRBRUSHIGA

Tahaks olla kohe ilus ja pruun? Solaariumisse ei julge enam minna? Kujutage ette, et kõigest 30 minutiga on võimalik saada “tulen just rannast” päevitunud, kuldne jume, mis kestab kuni 10 päeva! Sellesama pisikese ja ülimugava Dinair airbrushi kompressori ja püstoliga kantakse spreipäevituse lahus näole ja kehale, mis tagab ühtlaselt kauni ning triibuvaba jume kuna nahka ei puudutata ega hõõruta. Klient tunneb nahal vaid kerget mõnusat õhu puhumist kuna spreilahus kantakse peale väga madala surveõhuga. Spreilahuses kasutatakse lisaks valitud ekstraktidele ja niisutavatele õlidele DHA (Dihydroxyacetone) toimeainet, mis on olemuselt värvitu suhkur ning on nahale täiesti ohutu - tee seda kasvõi iga päev! Dinair airbrushiga ei ole vaja eraldi kabiini või tagust - kuna Dinair airbrushiga kantakse päevitusemulsioon nahale suhteliselt lähedalt ja madala surveõhuga (mis on eelis tugeva survega pealekantavate spreipäevituste ees ) tagab see parima ja ühtlasema kinnituse ja loomulikult tulemuse!  Jalgade alla, umbes 1 meetri raadiusesse, tuleks paigutada ajalehed, et vältida põranda määrdumist – ja see on kõik mis vaja! Seetõttu sobib ta ülihästi igasse salongi ning koju! Tulemus on tõesti väga naturaalne ning triibuvaba- nagu oleksid just naasnud Miamist.


Enne “päevitama”  tulekut oleks soovitav koorida hoolikalt nahk, et saada maksimaalselt ühtlaseim tulemus ning  ka päevitus püsib seejärel kauem.  Samuti ei tohi enne spreipäevitamist samal päeval ennast kreemitada, kasutada õlisid, parfüümi, raseerida ega vahatada päevitatavaid kohti (nt. jalgu), nägu peab olema puhastatud meigist – kõike seda selleks, et kõigi nende ainete jäägid võivad mõjutada päevituse lõpptulemust (ühtlust ja püsivust).


Päevituslahus kantakse nahale esmase, ajutise pruunistujaga. Seejärel 6 kuni isegi 12 tunni jooksul tekib ja lõplikult kinnitub päevitus. Seega ei tohiks vähemalt 6 tunni (parem kui 12 tunni ) jooksul ennast pesta, käia saunas või ujulas ega tugevalt higistada (tugev trenn vms).


Soovitav pole alguses kanda ka heledaid riideid, kuna ajutine pruunistuja võib anda värvi ( mis küll on tavalises pesus kergesti eemaldatav). Esimesel pesul ajutine värv eemaldub ning püsiv päevitus jääb, peale mida võib jälle ka heledaid riideid kanda. Soovitav oleks teha esimesel korral 2 spreipäevituse seanssi ühe nädala jooksul ning edaspidi kord nädalas. Päevituse toon ja püsivus on igal nahatüübil erinev kuid sõltub ka järelhooldusest – mida rohkem nahka niisutate, seda ühtlasem ja kauem see püsib!


Spraypäevitamine võtab aega umbes 35 minutit – 5 minutit ettevalmistuseks, 15-20 minutit lahuse pealekandmiseks ning 10 minutit kuivamiseks.

Ostukorv

Teie tooted ostukorvis
0

Facebook